Dahua AS Security’de 3.Sırada

Dahua AS Security’de 3.Sırada

 width=

Security 50, dünyadaki en iyi güvenlik üreticilerinin arasında yer alan sektördeki en kapsamlı ve etkili raporlardan biridir. Yıllık Security 50 sıralamasında, önceki mali yıl boyunca ürün satış geliri, brüt kar ve kar marjı esas alınmıştır. Dahua, 13.33 milyar CNY (1,93 milyar ABD doları) satış geliriyle 2015’ten yıllık% 32.26 büyüme ile bu yılın ilk 3’üne yükseldi ve geçen yılki sıralamadan bir puan daha yukarı taşıdı.

Dahua, 2016 yılında kent yönetimi, iş operasyonları ve tüketici yaşamı için değer yaratmak için yenilik, kalite ve hizmetler içeren yeni değer önermeleri ortaya koydu.

Bu yıl ayrıca, güvenlik endüstrisinde hızlı bir gelişme gösterdi; bu durum, distribütörlerin ve entegratörlerin stratejilerini ürün satışlarından komple güvenlik sistemlerinin yapımına dönüştürerek iş değerini arttırmasına yol açtı. Dahua, dünyadaki değişen ve farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir uçtan uca güvenlik çözümleri serisi yayınladı.

2017’de küresel güvenlik endüstrisi, AI döneminde eşi benzeri görülmemiş bir fırsatla karşı karşıyadır ve Dahua, temel yeteneklerini güçlendirmekte, komşu teknolojileri ve işletme sektörlerini keşfetmekte ve iş değeri zincirini entegre etmektedir. Dahua, müşterilerin bu pazar geçişinden yararlanmak için pragmatik olarak yeni teknolojilerin uygulanmasını yönlendiriyor.

Dahua’nın temel stratejisi küreselleşmedir. AI ve IoT, 2017 yılının ana temalarıdır. Dahua, video odaklı, akıllı IoT çözüm ve servis sağlayıcısı olmak için küreselleşme ve Ar-Ge yatırımlarını sürdürmeye devam edecektir. Dahua, “Daha güvenli bir toplumu ve daha akıllı yaşama kavuşma” misyonuyla, ortakları ve müşterilerine dünya çapında hizmet verebilmek için “İnovasyon, Kalite ve Hizmet” e odaklanmaya devam edecektir.

By |2019-01-26T22:30:56+03:00Ocak 26th, 2019|Ana Sayfa Haberleri, Röportajlarımız|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment